Heb je een leidinggevende of managementrol? En wil je leidinggeven binnen de publieke sector? De opleiding Post HBO Management voor Overheid en Non-profit van ISBW biedt je direct toepasbare kennis en vaardigheden. In een praktisch modulair programma ga je met alle benodigde tools aan de slag om je in management te versterken. Je leert wat duidelijk leiderschap inhoudt, hoe je strategieën vormt en hoe je veranderingen kunt managen. Het geleerde kun je dankzij onze Action Learning Methode direct toepassen in jouw eigen praktijkomgeving. De zeer ervaren docenten zorgen ervoor dat je na deze opleiding op een inspirerende wijze leiding geeft aan je medewerkers.
Jouw resultaat
- Je kent verschillende managementmethoden en -technieken
- Je ontwikkelt een eigen leiderschapsstijl waarmee je je medewerkers meekrijgt en fijne samenwerkingen creëert
- Je bent in staat het beleid van de organisatie vorm te geven
- Je kunt omgaan met veranderingen en de weerstand die dit met zich meebrengt
Doelgroep
Je bent manager binnen de overheid en non-profitorganisaties en je wilt je graag verder ontwikkelen op hoger managementniveau. Of je bent een ervaren professional op hoger niveau en je wilt je oriënteren op een managementfunctie. De opleiding wordt verzorgd op Post HBO-niveau.
Wat is post HBO?
Een Post HBO-opleiding is een programma voor mensen die al enige tijd werken en functioneren op HBO-niveau. De opleiding wordt verzorgd op een niveau tussen HBO en Master. Heb je een HBO-werk- en -denkniveau door studie en/of werkervaring? En wil je een volgende stap zetten in je carrière door je kennis te verbreden of verdiepen van het vakgebied waarin je nu werkzaam bent? Dan is een Post HBO-opleiding een uitstekende optie. Door persoonlijke aandacht van onze docenten en de mogelijkheid om de kennis en vaardigheden direct in je werkpraktijk toe te passen, behaal je je Post HBO-diploma.
Wat maakt studeren bij ISBW uniek?
Leren door te doen, dat is de ISBW Action Learning Methode. Studeren bij ISBW betekent optimaal resultaat voor jou én je organisatie. Tijdens de bijeenkomsten deelt elke student ervaringen en praktijkvoorbeelden. Zo leer je van elkaar en van de ervaren docenten. Ook werk je aan opdrachten die voor jou en je werk meerwaarde bieden. De bijeenkomsten en opdrachten inspireren jou om vol energie aan de slag te gaan in je eigen werkomgeving.
Voorbereiding
Je kunt rekening houden met een voorbereidingstijd van ongeveer 5-7 uur per bijeenkomst. Door de lessen voor te bereiden haal je nog meer rendement uit de opleiding.
Klassikaal, e-learning of virtual classroom
Je kunt dit programma klassikaal volgen op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn.
Behoefte aan meer flexibiliteit? Met de lesvariant e-learning studeer je in je eigen tijd en in je eigen tempo op afstand. Je wordt online begeleid door een ervaren docent.
Voor de unieke combinatie van beide lesvarianten kies je voor virtual classroom. Hierbij volg je de lessen op vaste tijdstippen, met een docent én digitaal. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.