De zorgwereld is dynamisch en dat vraagt om flexibiliteit van jou als leidinggevende. Met deze praktijkgerichte managementopleiding van ISBW ontwikkel je de vaardigheden om je medewerkers succesvol te begeleiden. Je krijgt inzicht in de laatste ontwikkelingen in de zorg, zoals flexibilisering en procesmatig werken. Daarnaast ontwikkel je een persoonlijke leiderschapsstijl waarmee je je team succesvol aanstuurt. Met de ISBW Action Learning Methode ga je actief met de opleiding in de praktijk aan de slag. Zo merk je dat je niet alleen zelf profijt hebt van deze praktische opleiding. Je neemt ook je team mee naar een hoger niveau.
Vrijstelling
Wil je verder studeren richting een erkende Bacheloropleiding van Hogeschool ISBW en voldoe je aan de toelatingsvoorwaarden? Dan ontvang je mogelijk vrijstelling voor de gelijknamige onderdelen uit het Bachelorprogramma. Zo kies je met dit programma niet alleen voor direct resultaat, maar houd je ook zicht op een verkort programma richting een volledige HBO Bachelorgraad.
Wat leer je tijdens de opleiding?
- Je beschikt over de kwaliteiten om je team naar het gewenste resultaat te leiden
- Je hebt inzicht in de laatste ontwikkelingen in de zorg en speelt daarop in
- Je ontwikkelt een eigen stijl van leidinggeven die je succesvol weet toe te passen in verschillende situaties
Past deze opleiding bij jou?
Je bent een (aankomend) leidinggevende in de zorgsector. Je wilt je managementkwaliteiten verder ontwikkelen. Er zijn geen specifieke vooropleidingseisen voor deze opleiding.
Wat maakt studeren bij ISBW uniek?
Leren door te doen, dat is de ISBW Action Learning Methode. Studeren bij ISBW betekent optimaal resultaat voor jou én je organisatie. Tijdens de bijeenkomsten deelt elke student ervaringen en praktijkvoorbeelden. Zo leer je van elkaar en van de ervaren docenten. Ook werk je aan opdrachten die voor jou en je werk meerwaarde bieden. De bijeenkomsten en opdrachten inspireren jou om vol energie aan de slag te gaan in je eigen werkomgeving.
Voorbereiding
Je moet rekening houden met een voorbereidingstijd van ongeveer 3-5 uur per bijeenkomst. Door de lessen voor te bereiden haal je nog meer rendement uit de bijeenkomsten.
Klassikaal, e-learning of virtual classroom
Je kunt dit programma klassikaal volgen op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn.
Behoefte aan meer flexibiliteit? Met de lesvariant e-learning studeer je in je eigen tijd en in je eigen tempo op afstand. Je wordt online begeleid door een ervaren docent.
Voor de unieke combinatie van beide lesvarianten kies je voor virtual classroom. Hierbij volg je de lessen op vaste tijdstippen, met een docent én digitaal. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.